OC EUROPARK obchodní centrum - Praha Štěrboholy  nákupní centrum OC EUROPARK obchodní centrum - Praha Štěrboholy  nákupní centrum

Obchodní centrum Europark pro vás v květnu připravuje

3. 5. – 13. 5. VÝSTAVA ROLLS – ROYCE A BENTLEY
V Europarku se budete moci v těchto dnech pokochat pohledem na krásu a lesk aristokratických britských vozů – veteránů, které patří členům českého Rolls Royce & Bentley Clubu.

8. 5. DEN MATEK
Den matek si připomeneme v Europarku během bohatého nedělního programu od 14 hodin. Jako dárek pro maminky bude připraven bezplatný koutek líčení a poradenství a výstava orchidejí. Spolu se svými dětmi se budou moci zúčastnit kreativních workshopů a vyfotografovat se zdarma na památku.

KAŽDOU 2. STŘEDU V MĚSÍCI STYLINGOVÝ KOUTEK
Známý stylista a vizážista Kája Pavlíček vám každou 2. středu v měsíci od 12 do 19 hodin rád zdarma poradí s vaším šatníkem. Kromě rad vám pomůže přímo v jednotlivých obchodech sestavit ideální outfit pro každou postavu a příležitost. Rezervace ZDE.
zdarma na památku.

13. 5. – 22. 5. SLEVOVÉ KUPÓNY
Mimořádné slevové kupóny Europarku platí ve 42 obchodech, zdarma si je můžete vyzvednout u infostánku v prvním patře obchodního centra nebo u hostesek. Přijďte výhodně nakoupit s výraznými květnovými slevami až 80 %!

28. 5. DEN DĚTÍ S EXTRÉMNÍMI SPORTY
Uvnitř centra vyroste mobilní rampa, na které se představí členové VSA Xtreme teamu – naši přední jezdci na BMX kolech, freestylových koloběžkách a skateboardech. Pro návštěvníky bude připravena bezplatná půjčovna sportovního vybavení, chybět nebudou ani soutěže o skvělé ceny.

KAŽDOU NEDĚLI DIVADÉLKO PRO DĚTI
Pravidelně každou neděli v 11.00, 14.00, 16.00 hodin.


Obchodní centrum Europark se těší na vaši návštěvu.

 

Nakupujte a bavte se!
Nepřehlédněte: Nyní Lollipop narozeninová party se slevou 20 %.  Více >
Nepřehlédněte: Prohlédněte si nové číslo našeho časopisu.  Více >

Akce centra

Stalo se >

Akce obchodů

BUSHMAN EDNIS

Bushman

27. 5. – 3. 6. 2016

Mánie slev v EURONICS

Euronics

25. 5. – 31. 5. 2016

Všechny akce obchodů