OC EUROPARK obchodní centrum - Praha Štěrboholy  nákupní centrum OC EUROPARK obchodní centrum - Praha Štěrboholy  nákupní centrum

Obchodní centrum Europark pro vás v lednu připravuje novinky

9. 1. DEN ZDRAVÍ A KRÁSY
Od 14 hodin bude v Europarku probíhat bezplatné poradenské odpoledne plné cenných a užitečných rad a ukázek toho, jak žít lépe, kvalitněji a v pohodě. Součástí workshopů bude Stylingový koutek s Kájou Pavlíčkem. Moderuje Iva Vavřínová.

KAŽDOU 2. STŘEDU V MĚSÍCI STYLINGOVÝ KOUTEK
Známý stylista a vizážista Kája Pavlíček vám každou 2. středu v měsíci od 12 do 19 hodin rád zdarma poradí s vaším šatníkem. Kromě rad vám pomůže přímo v jednotlivých obchodech sestavit ideální outfit pro každou postavu a příležitost. Rezervace ZDE.

22. 1. – 28. 2. 2016 LEDOVÁ PLOCHA
V Europarku se opět otevře zdarma unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra. Letos ve znamení vesmíru a kosmických výprav. V rámci ledové plochy jsou připraveny tři sobotní bohaté programy plné soutěží.

23. 1. 2016 SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ LEDOVÉ LOCHY
Za účasti známých osobností se můžete od 14 hodin těšit na vesmírný průvod, ukázky práce profesionálních maskérů filmových hitů FX Creator Barrandov, fotokoutek s mimozemšťanem a originální facepainting. Moderuje Tomáš Fíla.

KAŽDOU NEDĚLI DIVADÉLKO PRO DĚTI
Pravidelně každou neděli v 11.00, 14.00, 16.00 hodin

Obchodní centrum Europark se těší na vaši návštěvu.

Nakupujte a bavte se!
Nepřehlédněte: Nyní Lollipop narozeninová party se slevou 20 %.  Více >
Nepřehlédněte: Prohlédněte si nové číslo našeho časopisu.  Více >

Akce centra

Stalo se >

Akce obchodů