Všichni, kteří milují puzzle, nesmí chybět na akci roku v Europarku na charitativní 11. Puzzlemánii. Tentokrát bude andělská a jejími patrony budou modelka Andrea Verešová a herec Miroslav Šimůnek. V rámci Puzzlemánie můžete soutěžit s „Pežoťákem“ Peugeot Kopecký.

 

Puzzlemánie

Zveme všechny – přeborníky i naprosté začátečníky – na turnaje ve skládání oblíbeného puzzle. Každý, kdo přijde skládat, pomůže dětem z Komunitního centra

Motýlek. Soutěží se v šesti kategoriích - od jednotlivců přes tříčlenné týmy až po speciální kategorii, kde se vždy velmi aktivně zapojují osoby se zdravotním znevýhodněním. Jejich nasazení, radost z úspěchu a veřejného ocenění jsou zásadními důvody, proč má smysl akci pořádat.

 

Křest knihy „Andílci - pohádky z obláčků“

Během programu pokřtí patroni Andrea Verešová a Miroslav Šimůnek knihu Andílci – pohádky z obláčků autorky Lucie Stehlíkové, kterou si budete moci na místě i s dalšími dárky zakoupit. Z části výtěžku z prodeje budou následně podpořeny projekty určené dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí, které má pod svými křídly Komunitní centrum Motýlek.

 

Soutěž s Pežoťákem

V rámci doprovodného programu proběhne od 4. do 9. 11. 2019 soutěž o nejkrásnějšího andílka. Toho bude možné namalovat na vozy společnosti

Peugeot Kopecký, dlouholetého partnera soutěže. Účastníci své výtvory vyfotí a postnou na FB Puzzlemánie. Porota vybere vítěze, který vyhraje zapůjčení vozu s plnou nádrží na celý týden.

 

Přihlášky a více infermací na http://www.puzzlemanie.com a https://www.facebook.com/soutezPuzzlemanie/

 

Fotografie z akce Puzzlemánie