Přijďte v sobotu 6. října od 14 hodin na Charitativní dětský bleší trh, na kterém mohou děti svými hračkami, s nimiž už si nehrají, udělat radost jiným a zároveň si prověřit své obchodní schopnosti bez ovlivňování rodičů. 

Stejná částka, kterou děti získají při svém obchodování, bude Europarkem věnována desetileté Denisce, která trpí epilepsií. 

Co a jak prodávat?

  • Děti mohou nabízet a prodávat své použité, fungující hračky (stavebnice, dětské knihy, dětské časopisy, komiksy, autíčka, panenky, plyšové hračky, stolní a jiné hry, apod.). Nabízené zboží musí být nepoškozené, funkční, očištěné. Hračky představující násilí (bojové, agresivní, nebezpečně hračky), sportovní náčiní, oblečení, potraviny a nápoje, jsou z prodeje vyloučeny, stejně jako živá zvířata.
  • Děti nemusí vydávat doklad o zaplacení. Žádáme rodiče, aby nezneužívali tuto akci pro vlastní prodej a skutečně naplňovali původní záměr Dětského blešího trhu v Europarku. Přibalte dítěti drobné mince na vrácení, kasičku nebo sáček, kam si mince schová. Předem si s dítětem stanovte přibližné ceny, které však nemusí být konečné, protože děti mohou mezi sebou smlouvat.

Cílem není výdělek za každou cenu! 

Chybět nebude ani bezplatný fotokoutek.