Malému Kubíkovi, který trpí těžkými vývojovými vadami, mohly pomoci všechny děti, které přišly nabídnout své hračky, hry, knížky, s nimiž si už nehrály, na dobročinnou charitativní akci v Europarku. Mohly tak pomoci Kubíkovi a zároveň si prověřit své obchodní schopnosti bez ovlivňování rodičů. A hlavně – uvědomit si, že jsou třeba i jejich vrstevníci, kteří pomoc opravdu potřebují. Částka 44 274 Kč byla věnována Spolku Dobrý skutek, který pomáhá těm, jež se ocitli ve složité životní situaci a bez pomoci druhých se neobejdou. Děti získaly při svém obchodování částku 22 137 Kč. Europark poté také věnoval stejnou částku.

 

Jak se přihlašovalo?

Přihláška na charitativní akci Děti pro Kubíka probíhala přes sociální sítě pomocí soukromých zpráv.

Stačilo napsat jméno zákonného zástupce, jméno, věk dítěte, telefonický a e-mailový kontakt.

Počet míst byl omezen, vybíralo se z prvních přihlášených.

 

JAKUB KOMRZÍ

Vážení dárci,

náš syn Kubík se narodil s vrozenou vývojovou vadu mozku - agenesi corpus callosum (nepropojení hemisfér) a srdeční vadou. Postupně mu přibyly další diagnózy a nyní,
ve svých 10 letech, je Kuba na úrovni 1,5 ročního dítěte.

Od malička rehabilitujeme a jezdíme do lázní, ale nejvíce Kubovi pomáhá intenzivní neurorehabilitační cvičení v Axonu. Vždy je vidět, jak mu to pomohlo. Začal chodit
s chodítkem, ale ještě je nejistý a nevydrží dlouho, proto musí pořád posilovat.

Aby tyto rehabilitace pomáhaly, musí se opakovat nejméně 2 - 3x do roka a to je pro nás velká finanční zátěž. Byli bychom proto moc vděční, pokud byste nám pomohli uhradit tyto rehabilitace.

Předem děkujeme za vaši pomoc.

Monika Raudnitzová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrým skutkem pro Jakuba Komrzí je finanční dar ve výši 60 000 Kč na neurorehabilitační program na klinice Axon. Přispějte i vy, aby byla dovršena celková částka. Více informací naleznete zde.

Děti pro Kubíka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie z akce Děti pro Kubíka

Více fotografií naleznete na Facebooku Europarku.