Od 21. listopadu jste se mohli zúčastnit, již po patnácté, tradiční vánoční charitativní akce Dopisy Ježíškovi v Europarku, jejímž smyslem bylo potěšit pod vánočním stromečkem vysněnými dárky 439 dětí z 13 českých dětských domovů.

Letos jsme ji opět připravili ve spolupráci s Nadačním fondem Hanky Kynychové, který se v různých charitativních projektech už několik let věnuje podpoře a rozvoji pohybových a uměleckých aktivit dětí z dětských domovů.

Potěšilo nás, pokud jste se rozhodli některé z dětí, které Ježíškovi napsaly, obdarovat a udělat mu radost pod stromečkem. V pasáži obchodního centra byl umístěn stojan s přáníčky dětí adresovanými Ježíškovi. Mohli jste si vybrat, které přání chcete splnit, zakoupit dárek a odevzdat jej hostesce - kdykoli denně mezi 10 a 20 hodinou.

 

Čtvrtek 5. prosince od 15 hodin

Charitativní Mikulášská

vystoupili: Milan Peroutka, Marek Dědík, Ivana Korolová, Jan Bendig, Hanka Kynychová, děti z dětských domovů a proběhla autogramiáda HC Slavia.

Více o akci zde

 

Partneři akce:

Nadační fond Hanky Kynychové

GTL

Rádio Blaník

HC Slavia Praha

 

Napsali o nás:

Známé osobnosti podpořily dobročinnou akci pro děti z dětských domovů (Novinky.cz)

Známé tváře přišly plnit přání dětí z dětských domovů (Pražský zpravodaj)

Hana Gregorová se rozhodla pomáhat malým dětem (Sedmička)

Hanka Kynychová se svěřila se zdravotními problémy svého dvacetiletého syna (Super.cz)

Milan Peroutka nedokáže odolat Hance Kynychové! (Sedmička)

 

Poděkování z dětských domovů:

Jsme rádi, že můžeme poděkovat organizátorům akce „Dopisy Ježíškovi“, Nadačnímu fondu Hanky Kynychové a OC Europark, jejichž prostřednictvím nám dárci splnili naše vánoční přání. Každý dárek, ať už malý či velký, měkký či tvrdý, s pomocí jejich štědrého srdce, vykouzlil nejen jednomu dítěti nádherný úsměv na tváři. Vážíme si těch, kteří mysleli i na nás – děti z dětského domova.

Dodatečně všem obdarovatelům přejeme v novém roce 2020 hlavně zdraví, lásku, štěstí, toleranci a v životě spoustu dobrých lidí kolem sebe.“

Dětský domov Domino, Plzeň

 

„Chtěli bychom vám jménem nás všech a především dětí poděkovat za dárky, které děti prostřednictvím Stromu splněných přání obdržely. Měly z nich velikou radost.“

Dětský domov, Humpolec

 

Fotografie z akce Dopisy Ježíškovi