Staň se modelkou, staň se osobností, staň se novou královnou krásy!

Je ti 17 - 25 let, máš štíhlou vyšší postavu a českou národnost? Přijď to zkusit, štěstí se může usmát i na tebe. Vezmi s sebou boty na podpatku, úzké džíny, černé tričko, koktejlové šaty a plavky. Stačí lehký make-up, odvaha a dobrá nálada.

Velká šance pro všechny dívky, které toužily utkat se v soutěži o Českou Miss 2018 a vyhrát, na ně čekala v Europarku, kde proběhl poslední casting před hvězdnou porotou – ředitelkou České Miss Evou Čerešňákovou, blogerkou Dominikou Myslivcovou, zpěvákem Janem Nedvědem, raperem O-Greyem a dalšími osobnostmi.

Vítězka národní soutěže krásy poletí reprezentovat Českou republiku na Miss Universe, získá ceny za více jak 1 000 000 Kč, smlouvu s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750 000 Kč a záruku spolupráce s modelingovou agenturou Pure Model.

Objevte Českou Miss spolu s námi!
Pokud znáte krásnou dívku ve svém okolí, pomozte jí ke kariéře a životu snů. Přihlaste ji na www.ceskamiss.cz a tým České Miss ji na casting pozve. Pokud se vaše kandidátka dostane do finále, dostanete deset lístků na finálový galavečer.

Více fotografií naleznete na Facebooku Europarku.