Požadavky

Přirozené zaměření na Hosta
Týmového ducha a chuť najít v práci kamarády
Spolehlivost a zodpovědný přístup
Chuť se učit nové věci

Nabídka

Studuješ a máš chuť si přivydělat? Hledáš flexibilní pracovní úvazek, nebo brigádu? Je ti více než 16 let? Pokud si odpověděl/a 3x ANO, jsi ten pravý/á
Do našeho týmu v KFC OC Štěrboholy hledáme posily na brigádu, nebo zkrácený úvazek. Otevírací doba do 21:30 hodin je vhodná i pro studenty středních škol.
Vysokoškolským uchazečům nabízíme i dopolední směny v pracovní dny, avšak víkendy stále podmínkou.
Další výhody:
Nabízíme nástupní mzdu od 67 Kč/hod
Možnost flexibilního plánování směn dle časových požadavků
Slevu na stravování v KFC, Starbucks a Burger King - 25%
Dotované stravné - celé menu za 50kč
Možnost kariérního růstu
Pravidelné hodnocení pracovního výkonu
Příplatky za svátek 100%
Příplatky za víkend 10%
Kvalitní zaškolení
Jistota mzdy, maximálně do 9. dne v měsíci
Dlouhodobou spolupráci - smlouva na DPP/DPČ
Práce v příjemném a mladém kolektivu

Pracovní náplň

Naše firma KFC je velmi známa rozvojem lidí a ti kteří chtějí, mají šanci pravidelně povyšovat (i ve velmi brzkém věku). Většina manažerů v KFC jsou z normálních řad zaměstnanců.
Hlavní náplní práce je připravovat naše jídlo, usmívat se na zákazníky za pokladnou a také se starat o čistotu a vzhled vaší restaurace.

V případě zájmu o práci nás kontaktujte na adrese albert.novak@amrest.eu nebo telefonu + 420 777 256 954.