Baví tě marketing? Jsi komunikativní a umíš pracovat samostatně na zadaných úkolech? Do našeho oddělení marketingu hledáme schopného člověka, který bude přímo podřízen marketingovému manažerovi.

Náplň práce:

  • spolupráce s reklamními agenturami
  • spolupráce na marketingových projektech
  • tvorba marketingových materiálů
  • příprava, organizace a koordinace marketingových aktivit
  • možnost samostatně a kreativně pracovat
  • péče o webové stránky - aktualizace, úprava obsahu, novinky
  • pomoc při tvorbě časopisu obchodního centra
  • běžná denní administrativa

Požadujeme:

  • organizační a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • dobrá znalost MS Office
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • dobré finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • stabilní a přátelský kolektiv
  • zázemí silné mezinárodní společnosti

Místo práce: OC EUROPARK, Praha - Štěrboholy

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem:

daniela.hola@europark.cz