Studio Moderna s.r.o. je mezinárodní společnost působící ve 21 zemích Evropy. V současné době jsme nejsilnější direct marketingová společnost v Evropě. Mezi naše značky patří mimo jiné značka Dormeo, která získala prestižní cenu SUPERBRANDS 2016. V tuto chvílí hledáme do svého týmu asistentku prodeje pro prodejnu v OC Europark na hlavní pracovní poměr.

Pracovní náplň:

  • Maloobchodní prodej produktů značky Dormeo, Delimano aj, ve specializovaných prodejnách
  • Poradenství zákazníkům

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Firemní benefity - stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty, bonusový systém

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo vyučení v oboru
  • Předcházející praxe na obdobné pozici v délce trvání alespoň 1 rok
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Silná orientace na zákazníka
  • Velmi dobrá komunikativnost, prozákaznické myšlení
  • Pečlivost, svědomitost, vstřícnost
  • Trestní bezúhonnost

Své životopisy posílejte na email: patricia.novakova@studio-moderna.com nebo zaneste přímo na prodejnu.