OC EUROPARK obchodní centrum - Nákupní centrum pro Prahu - Europark Štěrboholy OC EUROPARK obchodní centrum - Nákupní centrum pro Prahu - Europark Štěrboholy

Nákupní centrum

Nákupní centrum Europark poloha a dostupnost

Ve východní části Prahy na Štěrboholské – Jižní spojce, která je jednou z nejfrekventovanějších křižovatek v Praze, se nachází Nákupní centrum Europark, které navštěvují od roku 2002 nejen Pražané, ale i zákazníci z přilehlých regionů za východním okrajem Prahy. Od roku 2007 je Nákupní centrum Europark ještě dostupnější díky vybudovanému sjezdu z Jižní spojky.

 

 

 

 

Nákupní centrum Europark můžete navštívit autem i autobusem

Parkování

Nákupní centrum Europark nabízí svým zákazníkům, kteří sem přijíždí za nákupy autem, více než 2100 parkovacích míst. Podzemní garáže nabízejí 700 krytých míst k parkování a také speciální parkovací místa vyhrazená pro zákazníky s dětmi. Samozřejmostí jsou vyhrazená místa pro zákazníky s průkazem invalidity a bezbariérový přístup z garáží do nákupního centra.
V podzemních garážích je umístěn kompresor k bezplatnému využití. Kdo jezdí elektromobilem, může zde využít nabíjecí stanici PRE. Řidiče jistě potěší i automyčka, která je umístěná přímo v podzemních garážích.

Autobusem

Do Nákupního centra Europark jezdí linky 163, 263 a 296. Nákupní centrum Europark je tak snadno dostupné ze stanic metra „A“ Depo Hostivař a metra „C“ Háje.
Nákupní centrum Europark zajišťuje i mimopražskou dopravu, která je bezplatná. Autobusy do Nákupního centra Europark jezdí každou 2., 3., 4. sobotu v měsíci ze Zbraslavic, Zruče nad Sázavou, Žleb a zpět.

 

Nákupní centrum Europark je zde pro vás již 13 let

 

Společnost Europark Shopping Center s. r. o. je vlastníkem, investorem, developerem, pronajímatelem a současně centrálním manažerem Obchodního Centra Europark.

Nákupní centrum Europark se otevřelo v roce 2002 a v roce 2008 se rozšířilo o novou vnitřní galerii s 23 obchody. Nákupní centrum Europark v současné době nabízí svým zákazníkům přes 70 obchodů, kaváren a restaurací, provozoven služeb včetně bankovních a poštovních, a to vše pod jednou střechou ve dvou podlažích, na celkové ploše 29 000 m². Zákazníci zde najdou nejen celou řadu maloobchodních řetězců s různým zaměřením. V 1. patře Nákupního centra je velká sportovní prodejna rakouské skupiny Hervis a panoramatickou samoobslužná restaurace. Od 25. února 2015 nabízí Nákupní centrum v nově upravených prodejních prostorách někdejšího Intersparu nový hypermarket Albert.

Součásti areálu Nákupního centra Europark, jsou prodejny s vlastním vchodem - Hobby centrum OBI a ASKO Nábytek.
Hobby centrum OBI, které ve Štěrboholech stálo od roku 1995, zahájilo svůj současný provoz v roce 2001.
Prodejna ASKO Nábytek, která je naproti Nákupnímu centru Europark, přes venkovní parkoviště, se otevřela v dubnu roku 2008 a je největší prodejnou této koncepce v České republice.

 

Nákupní centrum Europark vás baví

 

Pirátský dětský svět, který je bezplatný, nabízí zábavu pro děti od 3 do 10 let. Děti se zde mohou vyřádit na skluzavkách, horolezecké stěně, mohou se zabavit při interaktivních hrách, nebo si odpočinout v dětském kině. Nechybí zde ohraničený koutek plný hraček pro nejmenší děti do 3 let.

Dětská Párty Lollipop splní přání každému oslavenci ve věku od 4 do 10 let. Párty, která se odehrává v oddělené místnosti Pirátského dětského světa, trvá hodinu a půl a děti se zde baví bez rodičů pod dohledem animátorky.

Divadélko pro děti se odehrává pravidelně každou neděli v 11, 14 a 16 hodin v pasáži Nákupního centra Europark. Různorodá představení si vždy užijí nejen dětí, ale i jejích rodiče.

Doprovodné akce pořádá Nákupní centrum Europark pravidelně pro celé rodiny, pro ženy, pro děti i celé třídní kolektivy. Často se zde návštěvníci Europarku setkají se svými oblíbenými známými osobnostmi při autogramiádě. Nákupní centrum Europark také podporuje různé charitativní projekty.