< Všechny obchody

Hervis

Hervis
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Telefon: +420 272 653 716
Web: http://www.hervis.cz
Č. obchodu: 36
Kategorie: Móda, sport
Zobrazit na mapě

HERVIS - Svět sportu s obrovským výběrem
Hervis se specializuje na sportovní výstroj a výzbroj pro nejmasověji rozšířené sporty. Nabízí kvalitní vybavení (sportovní výzbroj, obuv, funkční oblečení pro sport i volný čas) pro hlavní roční období:

LÉTO
- běh
- jízda na kole
- outdoor a trekking
- fitness
- oblečení pro volný čas
- a další

ZIMA
- lyžování
- snowboarding
- fitness
- oblečení pro volný čas
- a další

Značka Hervis a značkové zboží:
Hervis Sports se orientuje na nejprestižnější sportovní značky z celého světa a ty nabízí svým zákazníkům . Proto naleznete světové značky jako např. Nike, Adidas, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Rossignol, Burton,Oxygen, Scott, Kettler a oblečení Nike, Adidas, Puma, Fila, Phenix, Reebok, Anzi Besson, Columbia, O´Neill všechny na jednom místě - u Hervis Sports. Neméně oblíbené jsou u zákazníků rakouské značky vlastněné Hervisem. Těmito stěžejními značkami jsou Benger, Free Performance, Snoxx, Denali, Gimmik, Kilimanjaro, Kilimanjaro plus, Cygnus a Icelander, Balance, XFACT, Weipper.

Výhodná cena a nejlepší poměr kvality a ceny: Hervis Sports sází pouze na nejkvalitnější sportovní značky a nevede žádné bezejmenné kopie. Přesto ceny nabízeného zboží snesou jakékoliv srovnání s jiným sportovním zbožím i v poměru kvality a ceny.

Poradenství: Hervis Sports zaměstnává odborné prodavače na nejvyšší úrovni, kteří jsou připraveni zákazníkovi dokonale poradit. Samozřejmostí pro Hervis Sports je špičkově vybavený servis.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Akce obchodu

29. 3. – 1. 4. 2020

Velikonoční nadílka v Hervisu – 20 % na veškerý dětský sortiment!

Velikonoční nadílka v Hervisu – 20 % na veškerý dětský sortiment!

Platnost akce od 29. 3 do 1. 4. 2018.

Více informací na www.hervis.cz nebo v prodejně.

Těšíme se na Vás!

Akce obchodu

18. 4. – 22. 4. 2018

Cyklosezóna v Hervisu právě začíná!

Cyklosezóna v Hervisu právě začíná! Na nic nečekejte a přijďte si pro nové kolo sezóny 2018 se slevou – 20 % anebo si vyberte kolo z loňské sezóny pouze za polovinu!

Platnost akce od 18. do 24. 4. 2018.

Více informací na www.hervis.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Akce obchodu