< Všechny obchody

Luxor

Luxor
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Telefon: +420 296 110 500/1
Web: http://neoluxor.cz/
Č. obchodu: 13
Kategorie: Hračky, dárkové zboží, ostatní
Zobrazit na mapě

Neoluxor Books v Europark Štěrboholy je součástí jedné z největších knihkupeckých sítí v ČR, která se pyšní největší nabídkou knih na českém trhu. Nabízí široký výběr knih všech žánrů včetně audioknih. Beletrii, knihy pro děti, komiksy, sci-fi a fantasy, kuchařky, jazykové konverzace, mapy a průvodce, knihy pro kutily, esoteriku, učebnice a slovníky, beletrii v cizojazyčném vydání a mnoho dalšího.

Zakoupené knihy si můžete nechat dárkově zabalit, k dispozici jsou i dárkové poukázky a široká nabídka doplňkového sortimentu včetně papírnictví a společenských her.

Součástí knihkupectví je také koutek Knižního klubu. Jakoukoliv knihu je možné na vyžádání objednat, předem si můžete vybrat na webových stránkách knihkupectví na adrese www.neoluxor.cz.

Akce obchodu

1. 4. – 31. 12. 2018

Akční dny v knihkupectví Luxor

Důvod k radosti se vždycky hodí. A my vám ho chceme dát hned několikrát do týdne! Proto jsme pro vás vymysleli AKČNÍ DNY. Čtyřikrát v týdnu – v pondělí, středu, pátek a neděli u nás seženete jeden knižní bestseller s 50% slevou!

Dny jsou rozděleny tematicky, takže si vybere opravdu každý! 
Ať už jste fanouškem thrillerů, milostných románů, komiksů, motivačních knížek nebo třeba potřebujete novou učebnici či průvodce na dovču. Jednotlivé dny najdete na konci článku.

Akce platí ve všech kamenných knihkupectvích Luxor. Tak se v daný den stavte omrknout, jaká knížka je právě ve slevě. Najdete ji na pokladnách i na speciálních stojanech u vchodu do prodejny.

 

Akce obchodu