Aktualizace 16. 12: Všechna přání už jsme díky vaší pomoci dětem splnili! Moc vám děkujeme a přejeme vám krásné svátky a úspěšný nový rok 2021.

 

16. ročník charitativní akce Dopisy Ježíškovi jsou opět v Europarku! Akce probíhá od 3.12. do 18. 12. denně mezi 10 a 20 hodinou.

Od 3. prosince se můžete zúčastnit tradiční vánoční charitativní akce Dopisy Ježíškovi v Europarku, jejímž smyslem je potěšit pod vánočním stromečkem vysněnými dárky děti z českých dětských domovů. Letos se budou konat již pošestnácté a budou ve spolupráci s Nadačním fondem Hanky Kynychové, který se v různých charitativních projektech už několik let věnuje podpoře a rozvoji pohybových a uměleckých aktivit dětí z dětských domovů.

Potěší nás, pokud se rozhodnete některé z dětí, které Ježíškovi napsaly, obdarovat a udělat mu radost pod stromečkem. V pasáži obchodního centra je umístěn stojan s přáníčky dětí adresovanými Ježíškovi. Můžete si vybrat, které přání chcete splnit, zakoupit dárek a odevzdat jej hostesce - kdykoli denně mezi 10 a 20 hodinou.

Partneři akce: