Všichni malí i velcí bruslaři se mohli těšit na unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra – v teple, pod střechou a zdarma. Letos ve znamení filmových příběhů.

Provozní doba plochy: denně od 9 do 21 hodin (s přestávkami: 12 - 13, 16 - 17).

Možnost zapůjčení bruslí za poplatek 20 Kč a vratnou zálohou 1000 Kč a každou středu od 13 do 15 hodin školička dovedností pro pokročilé bruslaře.

V sobotu 21. ledna od 14 hodin proběhlo Slavnostní otevření ledové plochy. Moderovala Eva Perkausová, dále se účastnily herečka Jana Stryková, modelky Aneta Vignerová a Lucie Bednářová. Kluziště oživily soutěže inspirované filmem Divoké vlny 2, jako například Kutálení kokosem nebo Slalom mezi vlnami. Děti dostávaly zdarma popcorn.

V rámci ledové plochy byly také připraveny tři sobotní bohaté programy plné soutěží:

  • 28. ledna moderovala Iva Bendová. Akce pro děti se soutěžemi o ceny k premiéře DVD filmu Lovecká sezóna: Strašpytel. Pro děti byla připravena zdarma cukrová vata.
  • 18. února soutěže pro děti jako Staň se rockerem nebo Uteč vlkům k premiéře filmu pes Ro©ku. Moderoval Tomáš Fíla. Rozdával se bude popcorn zdarma.
  • 4. března k premiéře DVD filmu Trollové byly připraveny soutěže jako Vlasaté kuželky nebo Troll na lžíci. Dále na ledě probíhal karneval, kde jsme odměnili všechny děti v masce a vyhlásili tu nejlepší. Těšit jste se mohli na moderátorku Innu Puhajkovou a cukrovou vatu zdarma.

Věrní bruslaři mohli sbírat body za každou návštěvu ledové plochy, získávat odměny a na závěr se zúčastnit slosování o hodnotné ceny:
1. cena - 20 000 Kč na nákupy v Europarku a Narozeninová párty Lollipop - Jana Brzáková.
2. cena - 15 000 Kč na nákupy v Europarku a Narozeninová párty Lollipop - Veronika Kmentová.
3. cena - 5 000 Kč na nákupy v Europarku a Narozeninová párty Lollipop - Libor Laštovička.

Gratulujeme vítězům a těšíme se na vás opět příští rok.