Milé ženy,

stává se vám, že nemáte čas sama pro sebe, protože svůj čas věnujete péči o jiné? Nebo byste si jen přála načerpat nové informace a vyzkoušet nový účes nebo styl líčení?

Tak právě pro vás jsme připravili Den krásy.

Co to znamená?

V sobotu 23. října bude celý den věnovaný ženám. Na pasáži budou zdarma stánky různých odborníků, kteří vám ochotně poradí v mnoha oblastech. Čeká na vás diagnostika pleti a poradenství v péči o pleť a vlasy, líčení zdarma, stylistka, diagnostika vaší tělesné kondice na InBody, měření zraku či glykemie, výběr správné podprsenky pro vaše zdraví a pohodlí, i zajímavé workshopy na umění prezentace či květinové tvoření. Připraveno bude také spoustu dárečků od partnerů akce.

Pro děti bude odpoledne připraveno kreativní tvoření náramků z korálků.

Celou akcí vás bude provázet Radka Myšáková.

Na koho se můžete těšit?

Šárka Štursová - osobní stylistka

"Jmenuji se Šárka Štursová a ve světě módního stylingu se pohybuji 10 let. V současnosti mé služby využívají všechny typy médií od TV Barrandov, ČT, přes Seznam.cz až po časopisy nebo tištěné přílohy. Vedle toho jsem zvána k natáčení filmů, reklamních spotů nebo různým druhům focení. Pořádám také školení pro firemní klientelu i jednotlivce. Chci, aby se mí klienti cítili v mé přítomnosti co nejpřirozeněji a abychom společně v nové image našli odraz jejich opravdové osobnosti. Mým cílem není nikoho nikam tlačit, ale objevit pro každého novou cestu a nabídnout mu ji."

Barbora Havlíková - fashion stylist & personal shopper

Bára Havlíková pracuje ve světě módy už několik let, po absolvování kurzu stylingu ve Škole stylu, se kterou momentálně i spolupracuje, se začala aktivně věnovat módě, stylu a designu. Momentálně vytváří styling na focení, televizní natáčení, pro videoklipy, pro soukromou klientelu i reklamní projekty. Při osobním stylingu se zaměřuje především na to, aby šatník nepřetékal zbytečnými kousky a aby se klient vždy cítil v outfitech pohodlně a sebevědomě. 

Mgr. Jana Rambousková - workshop "umění sebeprezentace"

Jana je lektorkou osobnostního rozvoje a "expertem" na komunikaci. Výchově a vzdělávání dospělých (svému vystudovanému oboru na FF UK) se intenzivně věnuje téměř dvacet let. Pracuje s klienty z různého prostředí (od maminek na rodičovské dovolené až po pracovníky v korporátech). Úzce spolupracuje mimo jiné s Unií kosmetiček, pro kterou přednášela na odborném kongresu a vedla semináře v rámci dlouhodobého projektu. Má zkušenosti i z vlastní byznysové dráhy v oblasti krásy, zdraví a rozvoje, tedy naše téma eventu je jí velmi blízké. Svou práci bere jako své poslání, jak lidi posouvat dál a ke každému přistupuje individuálně dle jeho potřeb.

Pár vět o workshopu:
"Co je pro mě v životě důležité? Co všechno umím? V čem jsem dobrá(-ý)? Jak bych se rozhodl(-a), kdybych se nebál(-a)?"

Pojďme se na chvíli zastavit a odpovědět si na tyto otázky. Říká se, že "to, co je opravdové, se skrývá uvnitř". Je to jakýsi náš "osobní poklad". Také se říká, že "být sami sebou" je náš největší poklad. Pojďme tedy společně naše poklady objevit a pečovat o ně. Ukážeme si, jak sebeúcta a sebeznalost (sebevědomí) ovlivňují naše myšlenky, naše jednání, a tudíž spoluvytváří naše životy. Platí pravidlo, "když jsme ok, vše kolem nás je ok". A u nás žen to platí mnohonásobně! :-)

Ing. Martin Anděl - Výživový poradce

Analýza životního stylu a stravovacích zvyků

Zde budu potřebovat Vaši spolupráci a důvěru, také Vaši otevřenost a ochotu podělit se o Vaše životní zvyklosti, pohybové aktivity, zejména pohled do Vašeho nákupního košíku, ledničky, jídelníčku a chutí ☺

Vysvětlení rizika vzniku některých civilizačních chorob

V souvislosti s vyhodnocením všech dosud zmíněných bodů jsem připraven (pokud to bude aktuální), Vám vysvětlit vliv životního stylu a stravování na riziko vzniku civilizačních chorob, které se dají vhodnou skladbou stravy ovlivnit a jejich vznik minimalizovat. S tím souvisí i otázka vlivu střevního mikrobiomu na zdraví, imunitu, ale i na Vaši hmotnost a výkonnost

Na základě diagnostiky a analýzy Vašich stravovacích zvyků Vám mohu:

  • Vypracovat stravovací doporučení - vyhodnotit nevhodné potraviny, které mohou negativně ovlivňovat Vaši hmotnost - doporučit vhodné potraviny k zařazení do racionálního jídelníčku tak, aby podporovaly snížení/udržení Vaší hmotnosti či vybudování objemnější svalové hmoty
  • Vytvořit individuální stravovací plán - ukážu Vám konkrétní varianty jídel pro jednotlivé části dne (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře) - nastavím optimální poměr v příjmu sacharidů, bílkovin a tuků - vysvětlím a doporučím vhodný poměr rostlinných a živočišných složek potravy
  • Doporučit vhodné (sportovní) aktivity - probereme Vaše oblíbené aktivity, jejich přínos k Vašemu dennímu energetickému výdeji - zkusíme najít cestu, jak podpořit těmito aktivitami Vaše cíle k ideální hmotnosti
  • Být nápomocen v posouzení vhodných doplňků stravy - zařazení vhodných nových potravin a cílených doplňků stravy Vám usnadní dosažení Vašeho cíle o něco snadněji a rychleji
  • a mnoho dalšího

 

MAJA LINGERIE

Obchod Maja s dvacetiletou historií se specializuje na prodej spodního prádla, nočních košilek a dalších doplňků. Naše prodavačky Vám ochotně poradí. Dnes Vám v rámci akce nabízí službu poradentví, jak vybrat tu správnou velikost podprsenky. Obchod Maja najdete v 1. patře vlevo před obchodem Hervis.

 

TESCOMA

Při vstupu do prodejny Tescoma v 1. patře je pro vás speciálně připraven výstavní stůl, kde jsou vystaveny  výrobky řady DELLA CASA -  na kynutí a pečení domácího chleba, výrobu domácího másla, výrobu domácího sýru, výrobu domácích müsli tyčinek, domácího knedlíku. Součástí návodu jsou i recepty.

  • Souprava pro přípravu domácího krémového sýru DELLA CASA
  • Souprava pro přípravu čerstvého sýru DELLA CASA
  • Nádoba pro přípravu domácího másla DELLA CASA - připraví domácí máslo v průběhu několika málo minut s kvalitními, vámi vybranými ingrediencemi.  Pro přípravu stačí 33% smetana ke šlehání, lžíce zakysané smetany, špetka soli a bylinky dle vlastní chuti. Stačí zhruba 2 minuty šlehání a máslo je hotové. Po přípravě vydrží máslo v lednici minimálně týden čerstvé
  • Ošatka s miskou na domácí chleba DELLA CASA - Šikovná souprava ošatky a misky z oblíbené linie DELLA CASA vám usnadní kynutí domácího kulatého chleba a dá mu dokonalý profesionální tvar.
  • Formičky na zdravé tyčinky DELLA CASA - Zdravé domácí tyčinky připravíte ze směsi sušeného ovoce, oříšků, semínek, obilovin, medu apod. podle původních a odzkoušených receptů, které jsou součástí balení, nebo můžete použít svůj vlastní recept. Žáruvzdorné silikonové formičky naplníte připravenou směsí a upečete v troubě.

 

BENU LÉKÁRNA

Na stánku LÉKÁRNY BENU na pasáži bude probíhat měření glykémie a tlaku. Dále je pro vás v lékárně připraveno dermoporadenství a v nabídce  2+1 je dnes celá řada dermokosmetiky Pierre Fabre - při nákupu tří produktů ze všech řad jejich dermokosmetiky  a vlasové péče – Avene, Klorane, Ducray a A-derma bude nejlevnější z nich zdarma.

 

MARY KAY

Mary Kay je společnost, která již 58 let učí ženy péči o pleť a líčení a nabízí velmi výjimečnou příležitost a nabízí přípravky na špičkové úrovni.

Na promo stánku Mary Kay, který najdete v 1. patře si dnes můžete dopřát poradenství jejich poradkyň, vyzkoušet nové trendy v líčení či zjistit co přesně potřebujete právě vy proto, abyste byla ještě krásnější či vypadala ještě mladší!

! Každou z vás, která se zastaví na stánku Mary Kay,  čeká malý dárek!

 

DAILY FITNESS

Stánek (stanoviště) Daily Fitness najdete v 1. patře má pro nové klienty připravené dárkové certifikáty se vstupem zdarma na aerobní lekce a jako bonus můžete využít měření na přístroji InBody zdarma. Také zde můžete využít zdarma služeb výživového poradce pana Martina Anděla, který s vámi probere analýzu životního stylu a stravovacích zvyků a na základě diagnostiky a analýzy vašich stravovacích zvyků vám může: Vypracovat stravovací doporučení, vytvořit individuální stravovací plán, doporučit vhodné (sportovní) aktivity, být nápomocen v posouzení vhodných doplňků stravy a mnoho dalšího.

 

FRUITISIMO

Nezapomeňte navštívit Fruitisimo, nejovocnější bar v okolí, který se nachází v přízemí. Kromě širokého výběru ovocných a zeleninových nápojů plných vitamínů si zde můžete pochutnat na skvělé ručně vyráběné zmrzlině. Dnes pro vás milé dámy připravili za zvýhodněnou cenu půllitrový drink Pretty Woman, který je dokonalým mixem banánu, jahod a pomeranče.

 

EIFFEL OPTIC

Společnost Eiffel optic se stará o Váš zrak již 30let a srdečně Vás zve na svou pobočku, kde pro Vás dnes připravili oční test zdarma. Budou zde pro Vás k dispozici také stylistky, které Vám pomohou s výběrem vhodných brýlí. Aktuálně zde můžete využít 30% slevu na veškeré brýlová skla.

 

NOTINO

Notino - jeden z největších prodejců parfémů a kosmetiky v Evropě. Těšit se můžete na vyškolené beauty konzultantky, které vás budou hýčkat těmi nejkrásnějšími produkty na trhu od značek jako Lancôme, Yves Saint Laurent, NYX Cosmetics a mnoho dalších. Nalíčí vás i poradí s tím správným výběrem odstínu. Notino stánek s líčením najdete zde v přízemí vedle moderátorského místa.

 

PHILIPS Personal Health

Philips je přední globální společností zabývající se technologiemi a inovacemi ve zdravotnictví a v osobní péči. Cílem Philipsu je vyvíjet a vyrábět produkty, které pomáhají lidem na celém světě dosahovat lepších výsledků ve všech oblastech péče o zdraví – od obecně zdravého životního stylu a prevence, přes diagnostiku a léčbu, až po domácí péči a osobní hygienu.

V portfoliu Philipsu najdeme prémiové produkty, jako jsou například elektronický sonický kartáček SoniCare, elektronický holicí strojek OneBlade či epilaci světlem Lumea. Dnes u stánku Philips si můžete ty produkty vyzkoušet i sami. Stánek Philips najdete zde v přízemí vedle moderátorského stanoviště.

 

DATART

Na stánku Datart zde v přízemí vám zkušení elektrospecialisté předvedou spotřebiče české značky ETA z oblasti péče o tělo a zubní péče. Zodpoví veškeré vaše dotazy a pomohou vám vybrat ten správný výrobek pro vás.

 

DORMEO

Dormeo je odborník na spánek, který vnáší do domácnosti pohodlí, péči a harmonii. Nabízí svým kvalitní spánek co největšímu počtu lidí, tím přispívá k pohodě, zdraví a štěstí svých zákazníků. Vyvíjí kvalitní výrobky, které jsou testovány a certifikovány nezávislými laboratořemi. Pečlivě vybírá ty nejkvalitnější materiály, aby uspokojili vysoký standard svých zákazníků.

Sortiment značky Dormeo je široký a nabízí svým zákazníkům nejen kompletní spánkové řešení, ale také např. produkty do koupelny nebo speciální produkty určené pro děti.

Značka Delimano poskytuje to nejlepší pro vaši kuchyň. Do kuchyní svých zákazníků přináší radost, barvy a ty nejlepší vychytávky, které vás oslní, usnadní vám práci a i největší amatér pak bude vařit jako profesionální kuchař. Převážné se zaměřujeme na zdravé vaření, se kterým pomáhá jejich největší best seller – horkovzdušná fritéza. Delimano nabízí promyšlený design, vyspělé technologie a inovativní a kreativní řešení kuchyňských potřeb, které jsou navrženy tak, aby každý mohl užít zdravé a chutné vaření. Horkou novinkou je řada nádobí Green Planet a jak sám název napovídá, jedná se o řadu nádobí, kterému záleží na tom, co jíte a kde (budete) žít." Je vyrobena ze 100% recyklovaného hliníku a přispívá tím tak udržitelnosti a ochranně životního prostředí.

Tyto dvě značky a jejich prezentaci výrobků najdete u stánku v přízemí před vstupem do hypermarketu Albert, kde si nezapomeňte vyzvednout kupón s dodatečnou extra 10% slevou na vše (zlevněné i nezlevněné, vyjma matrací) a pokud vás bude cokoliv zajímat, zeptejte se Davida, kterého na stánku potkáte nebo navštivte přímo jejich prodejnu Dormeo Home.

 

YVES ROCHER

Chcete vědět, jaký máte typ pleti, jaké produkty pro vás budou představovat tu nejlepší péči a rovnou je i vyzkoušet? Pak neváhejte a navštivte beauty stánek rostlinné kosmetiky Yves Rocher [ív roše], který najdete v 1. patře. Navíc se zde můžete na základě předchozí rezervace nechat i zdarma nalíčit

Rostlinná kosmetika Yves Rocher [ív roše] využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch vaší krásy! Je specialistou na péči o pleť, vlasy a tělo a nabízí také široký výběr parfémů a produktů z líčení. Produkty této francouzské kosmetické společnosti jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy.

Mezi poslední novinky z produkce Yves Rocher patří např. řada výrobků z péče o pleť Elixir Botanique [botanik]. Produkty obsahují výtažek z lichořeřišnice, která má jedinečné okysličující schopnosti, a mořské řasy Tetraselmis s detoxikačními vlastnostmi. Pleť je okamžitě detoxikovaná a schopná dýchat, je chráněná před poškozením způsobeným znečištěním, které je zodpovědné za její předčasné stárnutí. Vrásky jsou redukovány, pokožka je zpevněná, vypadá zdravě a zářivě.

Dnes můžete u stánku Yves Rocher v 1. patře vyzkoušet nejen tuto jedinečnou novinku, ale i další produkty z portfolia rostlinné kosmetiky Yves Rocher.

 

SIMPLE

Kadeřnictví SIMPLE pro vás milé dámy připravilo speciální akci to  slevový kupon na 10% slevu na stříhání + dárek. Platnost tohoto slevového kuponu je 5 dní od dnešního dne (soboty). Kupon je k dispozici na stánku registrace.

 

MANIKÚRA

Na stánku manikúry na vás čekají dvě manikérky, které budou vaše nehty a ruce hýčkat. Najdete je v 1. patře.  Tak si nezapomeňte zarezervovat váš čas.

 

MASÁŽE na klekačce

Vše probíhá příjemně přes oblečení, není nutnost ostychu a svlékání. Délka masáže 20 minut/osoba. Na tuto službu si musíte zaregistrovat čas na stánku registrace.

 

KVĚTINOVÝ WORKSHOP

Při květinovém workshopu budou návštěvníci tvořit květinovou aranž do aranžovací hmoty, která je nepostradatelnou pomůckou všech floristů při tvorbě květinových dekorací.

Seznámí se s druhy této hmoty a také typy, jak správně do hmoty aranžovat, aby jim květina dělala co nejdéle radost. Vznikne jistě velká spousta krásných květinových děl, neboť každý má jiinou fantazii a tak svým pojetím každý uchopí aranž trochu jinak. Svůj výtvor si zákazík odnáší samozřejmě domů.