< Všechny obchody a restaurace

DATART

DATART
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

 

Telefon: +420 577 055 740
E-mail: prahaeuropark@datart.cz
Web: https://www.datart.cz/index.html
Č. obchodu: 77
Kategorie: Elektronika, PC
Zobrazit na mapě

Kdo jsme

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb. V roce 2015 jsme představili nový koncept Prodejna 21. století, který stále tvoříme, zdokonalujeme a aplikujeme na další prodejny. Jeho hlavním motivem je humanizace prostoru. Ve spolupráci s architekty jsme vytvořili prostředí prodejny podle potřeb zákazníka. Použité materiály, design interiéru, odpočinkové zóny, barevné a prostorové členění napomáhající orientaci nakupujících - to vše utváří ucelený koncept humanizované prodejny. Za úplnou samozřejmost pokládáme dlouhou otevírací dobu, víkendový prodej a možnost parkování.

Co nabízíme

V našich prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Vedle elektra nabízíme služby, které jinde nenajdete - jen namátkou jmenujme naší velmi oblíbenou Datart dopravupojištění prodloužené zárukypojištění výrobků či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis.

V naší nabídce naleznete také široké možnosti financování za výhodných podmínek.

 

 

Akce obchodu

 

Black Friday Datart

Právě teď probíhá v DATARTu Black Friday s neskutečnými slevami! Do Vánoc už dárky lépe nenakoupíte. Nechte si od našich elektrospecialistů na prodejně poradit s výběrem☺️

Akce obchodu