< Všechny obchody

F-MOBIL

F-MOBIL
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Telefon: +420 739 211 246
E-mail: europark@f-mobil.cz
Web: http://www.f-mobil.cz
Č. obchodu: 63
Kategorie: Elektronika, PC
Zobrazit na mapě

Navštivte náš stánek F-MOBIL s usměvavou a ochotnou obsluhou přímo naproti Hypermarketu Albert. Najdete u nás mobilní telefony, tablety, brýle pro virtuální realitu, ochranné kryty, silikonová pouzdra, flipové obaly, tvrzená skla i ochranné folie, selfie tyče, reproduktory, držáky do auta.
Prostě vše co k mobilnímu telefonu patří....

S více než osmiletou tradicí na trhu jsme jedničky ve svém oboru a dokážeme vám nejen dobře poradit při výběru nové mobilního telefonu za nejlepší cenu, ale pomůže vám ho také kvalitně ochránit proti poškození. Nově také nabízíme pojištění mobilu, rozbitý displej už vás nemusí trápit!

Vylaďte si dokonale svůj mobilní telefon podle nálady, nebo módních trendů.
Sortiment příslušenství a našich služeb se navíc neustále rozrůstá. Nechte si odborně nalepit ochrannou folii či tvrzené sklo již od 50,- Kč. Za svou práci ručíme! Pokud by se nám aplikace nepovedla, náklady jdou za námi! Na prodejně také provádíme kompletní servis mobilních telefonů, od výměny LCD po přehrání softwaru.

Naše práce nás baví :-)

 

Akce obchodu

3. 5. – 16. 5. 2021

Akce na vychytávky od Xiaomi

Akce na fůru fantastických vychytávek od Xiaomi a to včetně EKO produktů 

Například Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Pro H která je vybavena True HEPA filtrem, zachytí 99,99 % částic od kouře pylů srsti zvířat a spór plísní což potěší hlavně alergiky a astmatiky. Vyčistí vzduch v domácnosti od choroboplodných zárodků a virů. Akce platí do 16.5.2021

Více informací se dozvíte ZDE

 

Akce obchodu