< Všechny obchody a restaurace

Luxor

Luxor
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Telefon: +420 296 110 500/1
Web: https://luxor.cz/
Č. obchodu: 13
Kategorie: Hračky, dárkové zboží, ostatní
Zobrazit na mapě

Knihkupectví Luxor nabízí široký výběr české a světové beletrie, napínavé i romantické příběhy, trochu humoru a výlet mimo realitu v oddělení sci-fi a fantasy. Fanoušci komiksů si také přijdou na své. Rádi Vás přivítáme s Vašimi nejmenšími v oddělení knih pro děti. Pro ty, kteří rádi vaří, tu máme nabídku kuchařek, nechybí ani knihy o zdraví. Cestovatelé u nás najdou řadu průvodců, map a jazykových konverzací, pro kutily máme tipy, jak se starat o dům a byt, zahradu a své domácí mazlíčky, pro studenty učebnice, slovníky a beletrii ve světových jazycích. Do auta široký výběr mluveného slova. Milovníky magie a andělů zveme do oddělení esoterie. Knihy Vám na požádání rádi objednáme.

Součástí knihkupectví je koutek Knižního klubu. U nás zakoupené knihy si můžete nechat dárkově zabalit. K dispozici jsou i dárkové poukázky a široká nabídka doplňkového sortimentu včetně společenských her pro malé i velké.

Pobočka je výdejním místem e-shopu.

Knihkupectví je bezbariérové, uzpůsobené pro potřeby vozíčkářů a kočárků.

Akce obchodu

1. 6. – 31. 8. 2021

Akce na letní čtení 1+1 paperback zdarma

Při koupi jednoho paperbacku, zákazník dostane druhý (ten levnější) zdarma. Tato akce platí na všech našich prodejnách a trvá od 1.6. do 31.8.2021.

Akce obchodu

 

knižní tip: Nevhodný návrh

Příběh osmi sourozenců ve světě společenské smetánky na počátku devatenáctého století v Londýně. Julia Quinnová jej vypráví se sobě vlastním humorem, zvláště v dialozích. O intriky, skandály, ale i lásky není nouze… Nyní se můžete ponořit do již třetího pokračování s podtitulem Nevhodný návrh, pro který si skočte do Luxoru.

Akce obchodu