< Všechny obchody a restaurace

Orsay

Orsay
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Telefon: +420 272 652 836
Web: http://www.orsay.cz
Č. obchodu: 71
Kategorie: Móda, sport
Zobrazit na mapě

Dámské oblečení a doplňky za skvělou cenu.

Naše zákaznice chceme inspirovat našimi produkty a zároveň chceme postupovat zodpovědně během procesu jejich výroby. Věříme, že spolupráce všech zainteresovaných stran má zásadní vliv pro dosažení lepších podmínek práce v textilním sektoru a minimalizování negativního vlivu na životní prostředí.

  • LOOK & FEEL

Dámská móda určena mladým ženám je naší vášní. Kombinujeme moderní siluety, ženskou eleganci, sezónní trendy a roztomilé detaily s velkou dávkou lásky. Naše mise: inspirovat zákaznice módou, která na jejich tvářích vyvolá úsměv, hodí se k jejich osobitému stylu a vždy budou vypadat dokolane a neodolatelně v každé situaci. Produkty, které našim zákaznicím nabízíme, mají nejvyšší kvalitu a bezkonkurenční cenu.

  • SVĚT ORSAY

Milujeme šaty a květované potisky - nicméně náš úžasný svět může nabídnout mnohem více: počínaje od běžného nošení pro každý den a základních textilií vysoké kvality, po neskutečné večerní a party kreace - naše zákaznice najdou všechno, co si můžou přát. Je jisté, že žádný outfit se neobejde bez sladěných bot, doplňků nebo nezbytné vůně či make-upu. Protože víme, že mladé ženy mají mnoho tváří a trendy se mohou měnit každý den, každý měsíc do našich prodejen přinášíme různorodé kolekce s novými módními styly.

  • OD NÁPADU K PRODUKTU

Náš tým, který má na starosti trendy ví nejen co je ve světě skutečně in, ale zná i potřeby a styl života našich zákaznic. Spolu s návrháři a manažery produktů pracují nad perfektním spojením aktuálních trendů s potřebami a vkusem našich zákaznic. Velký tým dodavatelů a oděvních technologů je zárukou, ža každý kousek oděvu, který se dostane do prodejny tak rychle, jak jen to je možné, je ideální a bude mít atraktivní cenu.