< Všechny obchody a restaurace

Pirátský dětský svět

Pirátský dětský svět
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Telefon: +420 234 672 324
E-mail: lollipop@europark.cz
Web: http://www.europark.cz/detsky-koutek
Č. obchodu: 39
Kategorie: Služby
Zobrazit na mapě

PIRÁTSKÝ DĚTSKÝ SVĚT
Zábavný koutek pro děti. Najdete tu skluzavky, vystřelovací kanóny, dětské kino, elektronické interaktivní hry, horolezeckou stěnu, ohraničený koutek pro nejmenší plný hraček.

Navíc v sousedící kavárně můžete své děti pozorovat buď přes sklo přímo z kavárny, anebo na dvou obrazovkách, na které je přenášen obraz děje v Pirátském dětském světě prostřednictvím zde umístěných čtyř kamer.

 

NAROZENINOVÁ PÁRTY LOLLIPOP
Novinkou je možnost uspořádat si v Pirátském dětském světě malou (1-10 děti) nebo velkou (11-20 děti) narozeninovou párty Lollipop. Dětská oslava se odehraje v oddělené místnosti dětského koutku a potrvá hodinu a půl. Europark zajistí výzdobu místnosti, korunky pro všechny děti, balónky, frkačky, trumpetky, pozvánky, drobné občerstvení, dort, dětské šampaňské a animátorku. Další extra služby jako: klaun, kouzelník, dětské tetování, facepainting a další je možné doobjednat.

Pokud se rozhodnete uspořádat svým dětem narozeninovou párty Lollipop v Pirátském dětském světě v Europarku od pondělí do pátku mezi 9 a 14 hodinou, získáte slevu 20 %. Sleva se nevztahuje na doobjednané Extra služby a další občerstvení. Slevy se nesčítají, platí do odvolání.

Objednávku Narozeninové párty Lollipop a další informace naleznete ZDE.