< Všechny obchody

Víno & Destiláty

Víno & Destiláty
Otevřeno:

po - ne: 9.00 - 21.00 hod

Web: http://www.vinoadestilaty.cz/
Č. obchodu: 4
Kategorie: Hračky, dárkové zboží, ostatní
Zobrazit na mapě

Společnost Víno & Destiláty, oficiální název VD Vinotéky s.r.o., sdružuje zahraniční i tuzemské vinaře. Snažíme se propojit prodej vín s rozšířením obecného povědomí o druzích vín a vinařů. V rámci České republiky se specializujeme na spolupráci s moravskými vinaři. S každým naším dodavatelem jsme v úzkém kontaktu a staráme se o zpracování vína od jeho úplného začátku. Proto v našich vinotékách najdete velké množství vín, které jsou každoročně oceňovány na vinařských soutěžích. Vybraná vína těch nejlepších vinařů vybíráme do našich exklusivních kolekcí V&D.

Mezi naše stabilní dodavatele moravských vín a sektů patří mnoho kvalitních vinařů. Jsou jimi Vinařství J. Dufek, Vinařství T. Krist, Vinařství P. Procházka, Vinařství Čech, Vinařství Baloun,  Vinařství Volařík, Vinařství R2 a Vinařství M. Habřina. Našimi mezinárodními dodavateli jsou Sektkellerei Szigeti, Möet Hennessy ČR.

Jelikož oblíbenost našich produktů neustále roste, stala se naše společnost nejrychleji se rozrůstající sítí prodejen vín, sektů a destilátů v České republice. V roce 2014 máme více než 80 prodejen v České republice. Do budoucna plánujeme otevření dalších prodejen, abychom uspokojili poptávku po kvalitním vínu, sektech a destilátech.

Mottem firmy je: Špičková kvalita za rozumnou cenu. 

Akce obchodu

11. 11. – 6. 12. 2020

svatomartinské víno jen za 99 Kč

Přijďte si do Víno & Destiláty pro svěží svatomartinské víno jen za 99 Kč.

Připravili ho pro vás výjimeční čeští vinaři Krist, Vajbar, Dufek a Nestarec z prosluněné jižní Moravy. Letošní sklizeň se nadmíru povedla, proto neváhejte, ať na vás zbyde :)

Vinotéku najdete hned naproti pokladnám Albert.

Akce obchodu