Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřeny do 21:00
Europark | Prism optic

PRISM optic

PRISM optic je mladou značkou oční optiky, která si zakládá na pozitivním přístupu k zákazníkům, vysoce profesionální péči a dobré dostupnosti pro své klienty. Co nás odlišuje od konkurence je naše nekompromisní zaměření na kvalitu. Spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli, kteří splňují naše přísné standardy. To nám umožnuje poskytovat zákazníkům nejlepší optické produkty na trhu, které se vyznačují vynikající optickou kvalitou, přesností a spolehlivostí.

Naše široká nabídka brýlí zahrnuje moderní designy od předních světových značek a jsme si jisti, že u nás najdete ty správné brýle, které Vám nejen pomohou vidět lépe, ale také Vám dodají sebevědomí a styl. Věříme v důležitost osobního přístupu k zákazníkům a naši specializovaní konzultanti oční optiky Vám budou věnovat veškerý čas a pozornost, abychom se ujistili, že Vaše brýle jsou přesně přizpůsobeny Vašim potřebám a pohodlí.

Navštivte naši prodejnu dnes a nechte si změřit zrak našimi odborníky. Společně najdeme optimální řešení pro zlepšení Vašeho vidění a dosažení maximálního komfortu při nošení brýlí... Vaše zdraví a spokojenost jsou naší prioritou.

Europark | Prism optic

PRISM optic

Otevírací doba
Po-Ne 9:00-20:00
Telefon
+420 774 318 615
E-mail
europark@prismoptic.cz
Podlaží
0
Číslo obchodu
7
Kategorie
Krása, zdraví
Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde