Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00

Bezplatné parkování

K výhodám obchodního centra Europark patří pohodlné a bezplatné parkování.

Pro snadnější nakupování můžete využít 2100 parkovacích míst, z nichž 700 stání je krytých a vyhřívaných v podzemním parkovišti, s bezbariérovým přístupem.

100 míst na obou parkovištích je vyhrazeno zákazníkům s průkazem invalidity.

 

Novinkou v podzemních garážích jsou speciální místa vyhrazená přímo pro zákazníky s dětmi. Místa jsou výhodně položená, výrazně označená a prostorná.

Snadný přístup s nákupními vozíky umožňují dva eskalátorové a dva travelátorové pásy a pět výtahů.

Parkování je bezpečné. Nad parkovištěm bdí strážci Bezpečnostní agentury M2.C, kteří pravidelně kontrolují zaparkovaná vozidla a pomohou řidičům v nesnázích. Kromě toho mají k dispozici kamerový systém.

 

Pro majitele elektromobilů je v podzemních garážích nachystaná nabíjecí stanice PRE.

 

 

 

Prostřednictvím nabíjecí stanice lze nabíjet jeden elektromobil. V případě, že svítí zelená kontrolka, stačí, když si majitel vozu přiložením RFID karty nebo čipu odemkne bezpečnostní dvířka stojanu a připojí vůz do nabíjecího konektoru. Stanice se uzamkne jednoduše zatlačením dvířek, teprve poté se rozsvítí modré světlo a začne nabíjení vozidla. Pro ukončení nabíjení se přiloží RFID karta nebo čip, vyjme se nabíjecí kabel a uzamknou se dvířka stanice.

Pro nabíjení je nutné mít vlastní nabíjecí kabel, který není součástí stanice. Lze využít buď standardní způsob nabíjení až 1 x 16 A nebo rychlejší až 3 x 32 A Mennekes.

www.premobilita.czBezplatné parkování | Obchodní centrum Europark
Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde