Společenské oblečení | Europark

Černá elegance

Plesová sezóna je v plném proudu a černá barva je ve světě módy opět na výsluní. V Europarku najdete oblečení pro všechny typy společenských akcí, aby váš vzhled měl ten správný slavnostní šmrnc.

Obchody jako H&M, Orsay, Takko, Pepco, C&A  a Blažek nabízejí široký sortiment společenských kousků, které se hodí pro různé příležitosti. V H&M, C&A a Orsay najdete klasické černé šaty, ideální pro večerní akce či společenské události. Orsay se zaměřuje na elegantní sukně a halenky, které lze snadno zkombinovat do formálního outfitu. Takko a Pepco pak nabízejí cenově dostupné varianty společenského oblečení a elegantního spodního prádla, které jsou zároveň moderní a stylové.

Pokud jde o obuv, Europark rovněž nezklame. Humanic nabízí širokou škálu elegantních bot vhodných pro různé příležitosti. Ať už preferujete lodičky nebo baleríny zde určitě najdete to pravé.

A nezapomeňte, že dokonalý outfit je tvořen i drobnými detaily. V Notinu a dm drogerii najdete širokou škálu parfémů a kosmetiky, které dokonale doplní váš styl. V Datartu pak můžete vybavit svůj domácí salón veškerým vybavením pro úpravu vlasů, či vousů, abyste se cítili a vypadali opravdu skvěle.

 

společenské oblečení / Europarkspolečenské oblečení / Europark

 

společenské oblečení / Europark