Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00
Dopisy Ježíškovi | Obchodní centrum Europark

Dopisy Ježíškovi

Aktualizace 11.12: Všechna přání už jsme díky vaší pomoci dětem splnili! Moc vám děkujeme a přejeme vám krásné vánoční svátky a šťastný nový rok 2024

Letos pořádáme již 19. ročník naší charitativní akce Dopisy Ježíškovi🎄

Od pondělí 20. listopadu se můžete zúčastnit tradiční vánoční charitativní akce Dopisy Ježíškovi v Europarku, jejímž smyslem je potěšit pod vánočním stromečkem děti z českých dětských domovů. Již tradičně spolupracujeme s Nadačním fondem Hanky Kynychové, který se v různých charitativních projektech už několik let věnuje podpoře a rozvoji pohybových a uměleckých aktivit dětí z dětských domovů.

Budeme moc rádi, pokud se rozhodnete některé z dětí, které Ježíškovi napsaly, obdarovat a udělat mu radost pod stromečkem. Akce trvá do 13. prosince.

Jak na to?💌

V 1.patře naproti restauraci Globus bude od pondělí 20. listopadu umístěn stromeček s přáníčky dětí adresovanými Ježíškovi. Pokud se vám nějaké přání zalíbí a rádi byste ho danému dítěti splnili, ověřte si u hostesky, že je dané přání stále volné. Pak už stačí dáreček zakoupit a odevzdat hostesce, která vám jako poděkování dá přáníčko vytvořené vámi obdarovaným dítětem.

Kdy?

Každý den od 11 do 18 hodin

 

Partneři akce:

logo Blaník

 

Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde