Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00
Humanic

Humanic

HUMANIC

Tradiční rakouská společnost HUMANIC je už od roku 1872 místem, kde se potkávají aktuální trendy, kvalita a prvotřídní poradenství. V HUMANICu na vás čeká módní obuv, odborně vyškolený personál a samozřejmě také kabelky, tašky i doplňky. Široký sortiment poskytne vše, na co pomyslíte: od tenisek až po šik polobotky, zkrátka vhodné modely na všechny možné příležitosti. Muži i ženy najdou v HUMANICu nejrůznější modely od exkluzivních značek, jako je např. Pat Calvin, Kate Gray nebo Lazzarini. Kromě toho nabízí HUMANIC bohatý výběr renomovaných mezinárodních značek pro dospělé jako Steve Madden, Vagabond, Tommy Hilfiger, Bugatti, Högl, Gabor, Skechers, New Balance a mnoho dalších. Široká nabídka modelů pro děti od značek jako Affenzahn, Geox, Primigi nebo Superfit nadchne i malé módní nadšence.

Díky zákaznickému klubu SHOEMANIC získají členové nejen slevové poukázky šité na míru, ale využívají také exkluzivní akce a klubové ceny, a to i v elektronické podobě v aplikaci HUMANIC: https://www.humanic.net/cz/club.

SEND TO HOME a CLICK & COLLECT

Celý nákupní proces se v HUMANICu vyznačuje omnichannel přístupem: velmi oblíbená je zejména bezplatná služba SEND TO HOME pro opravdu pohodlné nakupování. Tato služba zákazníkovi na každé prodejně poskytne přístup ke kompletnímu sortimentu HUMANIC, který zahrnuje více než 25 000 párů obuvi a doplňků. V prodejně lze objednat modely nebo velikosti, které nejsou na dané prodejně dostupné, a nechat si je zdarma doručit až domů. Díky službě CLICK & COLLECT si zákazník objedná boty nebo kabelku pohodlně online na humanic.cz. Už za 2 hodiny si objednávku vyzvedne v prodejně, kde si může vše v klidu i vyzkoušet.

 

Humanic

Humanic

Otevírací doba
Po-Ne 9:00-20:00
Telefon
+420-228 883 150
Podlaží
0
Číslo obchodu
9
Kategorie
Obuv, kožená galanterie

AKCE OBCHODU

Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde