Imunita / OC Europark

Jak přežít nachlazení a vrátit se do formy!

Zima je tu a s ní i sezóna nachlazení. Je to období, kdy se mnoho z nás potýká s rýmou, kašlem a dalšími nepříjemnými symptomy. Inspiraci jak s nimi zatočit najdete na mnoha místech v EUROPARKu, například v Benu lékárně, Datartu, dm drogerii, Dormeu, Scanquiltu, Fruitisimu, Hypermarketu Globus či Zvěrokruhu.

Všichni, kdo se snaží porazit nachlazení si například v Benu lékárně mohou vybrat z široké škály léků a doplňků stravy. Od osvědčených léčiv až po přírodní produkty.

Imunita / OC EUROPARK / BENU


Pokud hledáte vychytávky, které vám pomohou zůstat v teple a pohodě během nemoci, Datart je správným místem k nákupu. Elektrické přikrývky, odvlhčovače vzduchu nebo infračervené lampy, které vám pomohou k úlevě od nachlazení a chřipky tím, že podporují cirkulaci krve a uvolňují svalové napětí. Při aplikaci na hrudník nebo krk mohou také pomoci uvolnit ucpané nosní cesty a podporovat rychlejší zotavení.
 

Imunita / OC EUROPARK / BENU


V dm drogerii pak najdete nejen léky, ale i širokou škálu kosmetiky a osobní péče. Kvalitní balzámy na rty a hydratační krémy mohou být vašimi spojenci v boji proti suché pokožce způsobené nachlazením.

 

Imunita / OC EUROPARK / BENU


Dormeo pro změnu nabízí nejen pohodlné matrace, ale také povlečení a deky, které vám poskytnou potřebný odpočinek během nemoci. Revoluční a zcela personalizovanou matraci Dormeo® DNA, si můžete jednoduše vytvořit pomocí Dormeo aplikace DNA. Váš kvalitní spánek tak výrazně přispěje k rychlejšímu zotavení!

 

Imunita / OC EUROPARK / BENU


Scanquilt je skvělý specialista na vysoce kvalitní textil pro domácnost, který může poskytnout teplé a pohodlné deky a polštáře. Ty vám pomohou zůstat v teple i v nejchladnějších dnech.

Imunita / OC EUROPARK / BENU


Fruitisimo vám může nabídnout širokou škálu čerstvého ovoce a zeleniny, které jsou bohaté na vitamíny a minerály. Třeba taková citrusová bomba CITRUS LOVER plná vitamínu C. Tento drink vás zaručeně ochrání v sychravém počasí a naboostuje vaší imunitu raz dva. V tomto drinku najdete grep, mango, pomeranč, citron a kyselou chuť drinku zjemní sladký med. Pro pořádnou dávku vitamínu si do drinku nechte přidat ještě zázvor.

Imunita / OC EUROPARK / BENU


V hypermarketu Globus najdete a doporučujeme vyzkoušet výbornou super potravinu Yuzu. Tato asijská alternativa citronu obsahuje až třikrát více vitamínu C a je bohatá také na antioxidanty. Plody Yuzu bývají hořké, a tak se zpracovávají s medem a cukrem do sladkého koncentrátu. Z toho se pak připravuje Yuzu tea, teplý nebo studený nápoj, který vytvoříte zalitím dvou lžic Yuzu horkou či studenou vodou.

Imunita / OC EUROPARK / BENU

 

A nezapomeňte na své čtyřnohé miláčky! V prodejně Zvěrokruh najdete bylinnou směs podporující jejich organismus při kašli a nachlazení. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a další cenné látky, které slouží k usnadnění odkašlávání a tlumení úporného, dusivého kašle.

Imunita / OC EUROPARK / BENU


Přejeme vám, abyste překonali chladné měsíce s grácií ve zdraví a dobrou náladou.