Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Potraviny otevřeny do 20:00
Milionové tornádo | Obchodní centrum Europark

Milionové tornádo

Ve čtvrtek 1.6., v den slavnostního otevření hypermarketu Globus, jsme si pro vás připravili mimořádnou strhující zábavnou soutěž, kde se hraje až o 1 000 000 Kč. Chcete být jedním ze soutěžících?

Tak přijďte a nakupte nad 200 Kč a můžete se tak zúčastnit soutěže milionové tornádo.

V každou celou hodinu losujeme (živě) 5 soutěžích, kteří nakoupí tento den a za svojí ověřenou účtenku obdrží šatní bloček s unikátním číslem, jehož jednu polovinu vhodí do slosovacího boxu. Pak už stačí být jen přítomen v každou hodinu u podia a čekat, zda se na vás usměje štěstí! A pozor! Soutěže se můžete zúčastnit několikrát, vždy však na základě jiné účtenky. Šatní bločky s unikátními čísly platí jeden den a zůstávají ve soutěžním boxu do posledního slosování. Chytit si můžete i dvojnásobek, který vámi nachytanou sumu zdvojnásobí!

Poslední vhození lístku s unikátním číslem do slosovacího boxu a zúčastnit se soutěže je možné nejpozději v 17:55 hodin. 

Celou akci moderuje Zorka Hejdová a Iva Bendová.

Mediálním partnerem je rádio Blaník

 

Při příležitosti otevření hypermarketu Globus si pro vás někteří z našich nájemců připravili výhodné akce. Níže najdete leták s akcemi a programem od 1.6.-4.6.2023.

Leták s akcemi a programem zde

 

Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde