Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00

O centru

Obchodní centrum EUROPARK vám slouží už 20 let

Obchodní centrum EUROPARK bylo otevřeno v roce 2002 a v roce 2008 se rozšířilo o novou vnitřní galerii s 23 obchody. EUROPARK v současné době nabízí svým zákazníkům 73 obchodů, kaváren a restaurací, provozoven služeb včetně bankovních, poštovních a směnárenských, to vše pod jednou střechou ve dvou podlažích.
Zákazníci zde najdou celou řadu maloobchodních řetězců s různým zaměřením. V prvním se nachází restaurace Globus s venkovní terasou a také Pirátský dětský svět, jehož součástí je párty místnost Lollipop pro pořádání narozeninových dětských oslav. V přízemí připravuje k otevření nový hypermarket Globus.
Součásti areálu EUROPARKU jsou prodejny s vlastním vchodem - Hobby centrum OBI a ASKO Nábytek.

V blízkosti obchodního centra najdete také autobazar Auto ESA. Auto ESA Štěrboholy je největší prodejní plocha autobazaru Auto ESA - společnost Auto ESA je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízí. Na adrese K Učilišti 170 - Praha 10 na vás čeká až 1200 kvalitních a prověřených vozů všech značek a modelů. To vše v prostorách moderního autocentra. Více na https://sterboholy.autoesa.cz/

Obchodní centrum EUROPARK můžete navštívit autem i autobusem

Parkování

EUROPARK nabízí svým zákazníkům více než 2100 parkovacích míst. Podzemní garáže mají kapacitu 700 krytých míst. Najdete tu také speciální parkovací místa vyhrazená pro zákazníky s dětmi. Samozřejmostí jsou místa vyhrazená pro zákazníky se zdravotním postižením a bezbariérový přístup z garáží do obchodního centra.
V podzemních garážích je umístěn také kompresor k bezplatnému využití a nabíjecí stanice PRE pro elektromobily a elektrokola. Přímo v garážích sídlí také automyčka.

Autobusem

Do obchodního centra EUROPARK jezdí linky 163, 208 a 228. Obchodní centrum EUROPARK je tak snadno dostupné ze stanic metra „A“ Depo Hostivař.

Obchodní centrum EUROPARK vás baví

Pirátský dětský svět, který je bezplatný, nabízí zábavu pro děti od 3 do 10 let. Mohou se zde zabavit na skluzavkách, horolezecké stěně, při interaktivních hrách nebo si odpočinout v dětském kině. Nechybí ohraničený koutek plný hraček pro nejmenší děti do 3 let.

Super Párty Lollipop splní přání každému oslavenci ve věku od 4 do 10 let. Párty, která se odehrává v nové místnosti Lollipop světa, trvá hodinu a půl a děti se zde baví bez rodičů, pod dohledem animátorky.

Divadélko pro děti hraje pravidelně každou neděli v 11, 14 a 16 hodin v pasáži EUROPARKU. Různorodá představení četných divadelních souborů plná pohádek a příběhů jsou mezi dětmi i rodiči velmi oblíbená.

Doprovodné akce pořádá EUROPARK pravidelně pro celé rodiny, pro ženy, děti i celé třídní kolektivy. S velkým zájmem a odezvou se už několik let setkávají zejména letní minigolf a zimní bruslení pod střechou. Časté jsou autogramiády se známými autory a osobnostmi. Obchodní centrum EUROPARK také podporuje různé charitativní projekty, z nichž nejznámější jsou předvánoční Dopisy Ježíškovi.O centru | Obchodní centrum Europark
Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde