Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00
Europark | dětský koutek | Pirátský dětský svět

Pirátský dětský svět

PIRÁTSKÝ DĚTSKÝ SVĚT
Zábavný koutek pro děti. Najdete tu skluzavky, vystřelovací kanóny, dětské kino, elektronické interaktivní hry, horolezeckou stěnu, ohraničený koutek pro nejmenší plný hraček.

Navíc v sousedící kavárně můžete své děti pozorovat buď přes sklo přímo z kavárny, anebo na dvou obrazovkách, na které je přenášen obraz děje v Pirátském dětském světě prostřednictvím zde umístěných čtyř kamer.

 

NAROZENINOVÁ PÁRTY LOLLIPOP
Novinkou je možnost uspořádat si v novém Lollipop světě malou (1-10 děti) nebo velkou (11-20 děti) narozeninovou párty Lollipop. Dětská oslava se odehraje v nové místnosti mimo dětský koutek a potrvá hodinu a půl. Výhodou nové místnosti je větší prostor pro děti na hraní a zábavu. Europark zajistí výzdobu místnosti, korunky pro všechny děti, balónky, pozvánky, drobné občerstvení, dort, dětské šampaňské a animátorku. Další extra služby jako: klaun, kouzelník, dětské tetování, facepainting a další je možné doobjednat.

Pokud se rozhodnete uspořádat svým dětem narozeninovou párty Lollipop v Europarku od pondělí do pátku mezi 9 a 14 hodinou, získáte slevu až 20 %. Sleva se nevztahuje na doobjednané Extra služby a další občerstvení. Slevy se nesčítají, platí do odvolání.

Objednávku Narozeninové párty Lollipop a další informace naleznete ZDE.

Europark | dětský koutek | Pirátský dětský svět

Pirátský dětský svět

Otevírací doba
Po-Ne 9:00-20:00
Telefon
+420-234 672 324
E-mail
lollipop@europark.cz
Podlaží
1
Číslo obchodu
39
Kategorie
Služby
Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde