Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00

Pro naší novou Restauraci Globus hledáme tým nadšených kuchařů

Pro naší novou Restauraci Globus v EUROPARKu Štěrboholy hledáme tým nadšených kuchařů, srdcařů, kteří chtějí vařit podle tradičních receptur, z kvalitních surovin a chtějí za to být férově ohodnocení!

Globus restaurace | Obchodní centrum Europark

Férová mzda
V Globusu chodí mzda na účet pravidelně, každého 11. budete mít na účtu přesně tolik, kolik jste měli odpracováno. K tomu nabízíme příplatky za práci o víkendech nad rámec zákona, 13. plat, stravenky ve výši 109 Kč a celou řadu benefitů!

 

Moderní vybavení
V Globus kuchyni najdete to nejmodernější vybavení, které vám ulehčí práci. S programovatelnými pánvemi na minutkovém baru připravíte wok i těstoviny přímo před zraky návštěvníků.
 

Tradiční postupy a kvalitní suroviny
Maso odebíráme od našich řezníků, kteří ho bourají jen pár metrů od nás. Pracujeme s kvalitními a čerstvými surovinami. Vaříme podle tradičních postupů ale i moderní kuchyni.

 

Naplánujte si dovolenou
V Globusu jsme lidé, umíme se na všem domluvit. Směny u nás fungují na dlouhý a krátký týden, umíme si vyjít vstříc a na směnách a dovolených se domluvit!

Zaujalo vás to? Podívejte se na aktuální nabídku nabízených pracovních pozic nebo se nám ozvěte přímo. E-mail je lididosterbohol@globus.cz, zavolat pak můžete na telefonní číslo 724 655 823
 

Globus restaurace | Obchodní centrum Europark

Globus restaurace | Obchodní centrum Štěrboholy

Globus restaurace

Otevírací doba
Telefon
E-mail
Podlaží
0
Číslo obchodu
Kategorie
Restaurace, občerstvení Gastronomie
Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde