AlpinePro

Objevte lyžařskou a zimní kolekci od ALPINE PRO

Kolekce je plná moderních, ale zároveň funkčních modelů pro ženy, muže i děti. Díky elegantnímu vzhledu, funkčním materiálům a kvalitnímu provedení se budete cítit skvěle na svahu i mimo něj. 

Navíc pozor, právě probíhá výprodejová akce, takže všechny kousky můžete mít za skvělé ceny. Přesvědčte se v prodejně ALPINE PRO Europark. 

Dámská zimní bunda REAMA od ALPINE PRO

AlpinePro

Abyste si zimu užili naplno, musíte zůstat v suchu. A právě to vám umožní nepromokavý, větruodolný a prodyšný materiál se speciální ochrannou membránou PTX SNOW dámské bundy REAMA od ALPINE PRO. Bunda se může pochlubit střední hřejivostí a vysokou elasticitou, takže vás při lyžování nebude omezovat v pohybu.

Dámská zimní bunda OLADA od ALPINE PRO

AlpinePro

Ani když se oddáváte zimním sportům, nemusíte se vzdávat nároků na dobrý vzhled. V zimní bundě OLADA od ALPINE PRO budete nejen dobře vypadat, ale také se dobře cítit. Je vyrobena z nepromokavého, prodyšného materiálu, který je navíc vyztužen ochrannou membránou PTX SNOW, a je odolná proti větru, což oceníte zejména při rychlých sjezdech. Bunda je vylepšena odnímatelnou kožešinou na kapuci. Buďte styloví i na sjezdovce!

Dámská zimní bunda OMEQA a dětská zimní bunda EDERO by ALPINE PRO

AlpinePro

S dcerou se na svahu neztratíte ve sladěném oblečení. Dámská bunda OMEQA a dětská bunda EDERO od ALPINE PRO mají nejen stejný vzor, ale také vlastnosti, které vás během zimy udrží v teple a suchu. Voděodolný a větruodolný materiál bundy se speciální ochrannou membránou PTX SNOW má vysoký vodní sloupec 10 000 mm, ale přesto je pružný a pohodlný.

Pánská zimní bunda REAM od ALPINE PRO

AlpinePro

Zimu bez omezení si můžete užít jen tehdy, když se při zimních radovánkách cítíte pohodlně a bezpečně. A právě to vám stoprocentně zajistí pánská zimní bunda REAM od společnosti ALPINE PRO. Bunda je vyrobena z nepromokavého, prodyšného a větruodolného materiálu s úpravou PTX SNOW. Je k dispozici ve dvou barvách - modré a černé.

Pánská zimní bunda OLAD od ALPINE PRO

AlpinePro

Chladné počasí si žádá kvalitu, kterou můžete nosit bez obav. Zimní bunda OLAD od společnosti ALPINE PRO má pružný, větruodolný a nepromokavý materiál, který je obohacen o ochrannou membránu PTX SNOW. Bunda má střední stupeň hřejivosti a její hřejivost umocňuje odnímatelná kožešina na kapuci.

PR článek ALPINE PRO