Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 21:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00
Zvěrokruh | Obchodní centrum Europark

Zvěrokruh

Jsme síť více než 40 kamenných prodejen a e-shop (www.zverokruh-shop.cz) s chovatelskými potřebami. Najdete u nás nejen široký sortiment kvalitních krmiv, pamlsků a doplňků stravy, ale také kompletní vybavení pro chov domácích mazlíčků od psů a koček přes drobné savce až po ptáky, plazy a rybičky. Náš odborně vyškolený personál je připraven vám s čímkoli poradit. Ve Zvěrokruhu se zkrátka vše točí kolem zvířat – včetně řady akčních nabídek, věrnostních programů a výhod pro členy našeho zákaznického klubu. Tak neváhejte a zapojte se! Pro zdraví a spokojenost vašich zvířecích přátel uděláme první a poslední.

 

 

Salón pro domácí mazlíčky

V našem salónu začínáme nabízet také služby psího „lazebníka“. Přiveďte k nám svého mazlíčka a my ho našamponujeme, omyjeme, vyfénujeme, učešeme, zastřihneme mu drápky a provedeme základní střihové úpravy srsti dle vašich přání. Zkrátka kompletní péče, jak má být!

Nadále můžete využít i samoobslužné lázně pro mazlíčky s přístupem k vybavení a přípravkům, které používají nejlepší v oboru. Přijďte vyzkoušet polohovatelné mycí vany, výkonný fén, přírodní kosmetiku Biogance, kvalitní hřebeny, coffee point s výbornou kávou a další vymoženosti. Vy i váš mazel si to zasloužíte. 😉

Podrobnosti se dočtete v článku:

https://www.zverokruh-shop.cz/informace-a-akce/novinky/nove-sluzby-v-salonu-zverokruh

Zavolejte do Zvěrokruhu v pražském Europarku (+420 725 252 726) a domluvte si návštěvu.

Zvěrokruh | Obchodní centrum Europark

Zvěrokruh

Otevírací doba
Po-Ne 9:00-20:00
Telefon
+420 725 252 726
E-mail
info@zverokruh-shop.cz
Podlaží
1
Číslo obchodu
46
Kategorie
Hobby, nábytek, domácnost

AKCE OBCHODU

Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde