Mapa centra O centru Kontakty
Obchody otevřeny do 20:00
Hypermarket Globus otevřen do 21:00
Víno & Destiláty | Obchodní centrum Europark

Víno & Destiláty

Obchod Víno & Destiláty nově přesunut vedle Raiffeisenbank, blíže ke vchodu V1.

Společnost Víno & Destiláty, oficiální název VD Vinotéky s.r.o., sdružuje zahraniční i tuzemské vinaře. Snažíme se propojit prodej vín s rozšířením obecného povědomí o druzích vín a vinařů. V rámci České republiky se specializujeme na spolupráci s moravskými vinaři. S každým naším dodavatelem jsme v úzkém kontaktu a staráme se o zpracování vína od jeho úplného začátku. Proto v našich vinotékách najdete velké množství vín, které jsou každoročně oceňovány na vinařských soutěžích. Vybraná vína těch nejlepších vinařů vybíráme do našich exklusivních kolekcí V&D.

Mezi naše stabilní dodavatele moravských vín a sektů patří mnoho kvalitních vinařů. Jsou jimi Vinařství J. Dufek, Vinařství T. Krist, Vinařství P. Procházka, Vinařství Čech, Vinařství Baloun, Vinařství Volařík, Vinařství R2 a Vinařství M. Habřina. Našimi mezinárodními dodavateli jsou Sektkellerei Szigeti, Möet Hennessy ČR.

Jelikož oblíbenost našich produktů neustále roste, stala se naše společnost nejrychleji se rozrůstající sítí prodejen vín, sektů a destilátů v České republice. V roce 2014 máme více než 80 prodejen v České republice. Do budoucna plánujeme otevření dalších prodejen, abychom uspokojili poptávku po kvalitním vínu, sektech a destilátech.

Mottem firmy je: Špičková kvalita za rozumnou cenu.

Víno & Destiláty | Obchodní centrum Europark

Víno & Destiláty

Otevírací doba
Po-Ne 9:00-20:00
Podlaží
0
Číslo obchodu
31a
Kategorie
Hračky, dárkové zboží, ostatní
Přihlásit se k odběru novinek
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací zde